Засіб перегляду фотографій для Windows 10, замість сучасного програми «Photos».

       Оставить комментарий

Microsoft в Windows 10 приховала від користувачів старий класичний "Засіб Перегляду фотографій Windows", на зміну якому прийшов сучасний додаток, під назвою «Фотографії»  (Photos), не можна сказати, що новий додаток не зручний, просто не зовсім звичний.

Незважаючи на те, що новий додаток "Фотографії" має більш багатий функціонал на відміну від старого класичного, ви легко можете повернути - класичний Засіб перегляду фотографій для Windows. 

Як повернути Класичний Засіб Перегляду фотографій Windows 10? 

Засіб Перегляду фотографій Windows.

Засіб перегляду фотографій Windows не входить до складу Windows 10, однак він як і в ОС Windows 7 або Windows 8.1, залишився в файлах системи.

Пропонуємо нашим читачам варіант, при якому ми зможемо повернути класичний переглядач для використання, та встановити його в якості програми за замовчуванням для перегляду зображень і фотографій. 

Спочатку у налаштуваннях Windows 10 встановити Засіб Перегляду фотографій Windows за замовчуванням, не можна, так як він відсутній у списку — Настройки Windows​ -> Програми -> Програми за замовчуванням. А в класичної панелі управління, асоціювати з ним можна тільки файли з розширенням TIFF. 

Давайте виправимо це обмеження в Windows 10  і включимо всіма улюблений старий, добрий «Перегляд фотографій». 
 

Перегляд фотографій Windows може бути активований шляхом редагування реєстру. Необхідно додати набір значень  в  Розділ реєстру - 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Photo Viewer\Capabilities\FileAssociations].

Але щоб заощадити Ваш час, я додав вже готовий файл реєстру, тепер вам немає необхідності вносити складні правки у реєстрі вручну, все що потрібно - це завантажити архів, розпакувати і запустити файл Foto_up_10240.reg

запустити файл Foto_up_10240.reg

Завантажити Foto_up_10240.zip  Засіб Перегляду фотографій Windows.

Після запуску Foto_up_10240.reg, всі необхідні розділи та значення будуть автоматично внесені до реєстру, про що ви будете сповіщені, (див. скріншот нижче).

необхідні розділи та значення автоматично внесені в реєстр

 

  1. Далі перейдіть в папку з зображеннями або фотографіями і двічі клацніть на будь якому зображенні.

Яким чином ви хочете відкрити файл

  1. У вікні Вибору опцій відкриття зображень, виберіть Перегляд фотографій Windows.
  2. Для того щоб файли цього типу завжди відкривалися в класичному Засобі Перегляду фотографій Windows, встановіть галочку — Завжди використовувати цю Програму.
  3. Натисніть OK.   Все.

Якщо вам допомогла ця стаття, будь ласка поділіться з друзями, використовуючи кнопки соцмереж нижче.

Поделиться: Голосов: 182 |Оценка: 2.6

Комментарии для: Як включити усім звичний Перегляд Фотографій в Windows 10.